kıyaslanması bile yanlış

Haberin ayrıntıları için tıklayın

kıyaslanması bile yanlış
kıyaslanması bile yanlış Tuğba Civik

Ekrem İma-moğlu sosyal medyada İstanbul seçimleriyle beraber ünü bir hayli fazla şekilde artmaya başladı. An itibariyle de yeni gelişmeler yaşandı.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İma-moğlu’ndan, Cumhurbaşkanı Er-doğan’a karşı ilginç bir ş-k. Ekrem İma-moğlu, Recep Tayyip Er-doğan’ı yakaladı hatta geçti.Ülkemizde bulunan s-yasi liderler, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de, özellikle de son zamanlarda, CHP Tarafından bakarsak tabikide öyle olacak sadece izmir'e bakmakla Erdoğan geçilmez?

sosyal medyayı olabildiğince fazla kullanmakta. Aktarılan bilgilere göre s-yasi liderlerin her paylaşım gündeme oturuyor.ERDOĞAN’I GEÇTİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Er-doğan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İma-moğlu arasında ise rekabet kızışıyor.
Geçen aylarda Erdoğan’ın takipçi sayısını yakalayan İmamoğlu, 10 bin takipçiyle öne geçmiş konumda. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ins-tagram’da 6 milyon 131  bin takipçisi varken, Ekrem İma-moğlu’nun 6 milyon 152 bin takipçisi olduğu izlenildi. Gelişmeler süreceğe benziyor. İlerleyen zamanlarda gerçek anket kendini belli eder.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?