Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_8n4nvc9g1qu9tmuue3uenm4ao3, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
devlet bahçeli neden evlenmedi

devlet bahçeli neden evlenmedi

Haberin ayrıntıları için tıklayın

devlet bahçeli neden evlenmedi
devlet bahçeli neden evlenmedi Tuğba Civik

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin özel hayatını kitaplaştıran Oğuzhan Cengiz’in kitabında Bahçeli’nin evliliği ile ilgili ilginç anekdotlar yer alıyor.Bahçeli, özel hayatı ile ilgili bilginin en sınırlı olduğu siyasi liderlerin başında geliyor. Özelikle aile yaşamına dair bilgiler neredeyse yok denecek kadar az.1980 öncesinde Ülkücü Hareket’in tanınmış isimlerinden Oğuzhan Cengiz’in kaleme aldığı “Türkmen Beyi Devlet Bahçeli” isimli kitapta MHP Lideri Bahçeli’nin özel yaşamına ilişkin detaylı bilgiler yer alıyor.

Bahçeli’nin hayatının en kapsamlı şekilde anlatıldığı kitapta Bahçeli’nin aile hayatı ve izdivaç meselesiyle ilgili yeni bilgiler veriliyor.Bahçeli kitapta, evlilik konusunu “Bu bir kader meselesidir, üzerinde tartışma da yapılmaz, keşke demek de olmaz. Pişmanlık demeyelim ama aile kurulsaydı olurdu” sözleriyle ifade ediyor.
Benim hayatım belli’ derdi. ‘Ya partiye ya ocağa ya da eve giderim… Benim şansım yok; artık sizin gayretinize, himmetinize kaldı bu iş’ diye de espri yapardı.Çok büyük bir gayrete çalıştığı için evliliğe fırsat bulamadı desem yeridir.”

“1987’DEN BERİ HER EVLİLİK TEŞEBBÜSÜNDE…” Ülkü Ocakları’nın 12 Eylül öncesi son genel başkanlarından Şefkat Çetin Bahçeli’nin 39 yaşında olduğu 1987’den itibaren yapılan evlilik girişimlerini ve yaşanan durumları şöyle anlatıyor:”Annesi, evlilik işini pratiğe geçirecekti; ancak, rahmetli oldu..

Evlilik teşebbüsünün birinde de 1991 seçimleri devreye girdi. Şu anda da aile fertleri tarafından bir izdivacın hazırlığı olduğunu biliyoruz. 1987’den beri her izdivaç teşebbüsünde olaylar olmuştur…””EVİNİN BÜTÜN EŞYASI HAZIR” Ağabeyi Servet Bahçeli ise, “Evliliği için kısmet diyoruz. Evinin bütün eşyası hazır” diyor. Devlet Bahçeli, Ankara’da kızkardeşi Serpil Bahçeli ile aynı evi paylaşıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama