Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_djriic5k3ubmv6uk47gpd6n3l4, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
Başarılı Google Reklam Çalışmaları

Başarılı Google Reklam Çalışmaları

Google gibi büyük bir hedef kitlenin var olduğu alanda başarılı reklam çalışmaları yürütmek için önem verilmesi gereken birçok husus var.

Başarılı Google Reklam Çalışmaları
Başarılı Google Reklam Çalışmaları Editör

Google gibi büyük bir hedef kitlenin var olduğu alanda başarılı reklam çalışmaları yürütmek için önem verilmesi gereken birçok husus var. Google’ın bizlere sunduğu ve farklı modelleri ile her sektörün potansiyel kitlesine uygun çalışma yapabildiği reklam platformu, kitleleri ürün-hizmet ve ihtiyaç sahibi entegrasyonu ile bir araya getiriyor.

Bu alanda yalnızca Google reklam verme çalışmasına en yüksek bütçeyi ayırmak en yüksek dönüşü almak demek değil. Profesyonel bir hesap kurulumu ve yönetimi her şeyden önemli. Bu nedenle en başta sağlam adımlar ile yola çıkmak gerekiyor.

Google tıklama başına maliyet sistemine sahip. Ancak bu alanda yalnızca çıkmak istediğiniz değil, çıkmak istemediğiniz anahtar kelimelerde büyük önem taşıyor.  Bu sebeple hesabınızda iyi bir analiz ile negatif anahtar kelimelerin belirlenmesi gerekiyor. Aksi taktirde gereksiz gösterim ve dolayısı ile gereksiz maliyet harcayacaksınız.

Google Reklamları Detaylar İçerir

Destex Digital olarak 10 yıllık sektör tecrübemiz ile birçok markanın Google reklam stratejilerini belirliyor ve yol haritası çiziyoruz. Reklam bütçelerini doğru kullanıyor ve minimum ücret ile maksimum performans elde etmenizi sağlıyoruz. Başarılı reklam çalışmaları sürdürmek için sizlerin de denenebilecek reklam modelleri üzerinde A/B testleri yapmanız ve gerçek veriler doğrultusunda ilerlemeniz gerekiyor.

Hesap kalitesi ve düzenli optimizasyon ile reklam çalışmalarınızı kısa sürede yükselen bir ivme haline getirebilirsiniz. Google’da reklam verme süreci, alanında uzman kişilerin yönetimi ile gerçek bir başarı elde etmenizi sağlar. Bu noktada biz sertifikalı hesap uzmanlarımız ile müşterilerimize kaliteli reklamcılık çözümleri üretiyoruz. Çalışma sürecinde bütçenin ne şekilde harcandığı ve çalışma süreci hakkında tüm detaylar da markanızın proje yöneticisi raporlanmakta.

Markanız İçin Doğru Stratejiler ve Doğru Destek

Yeni markanız için bilinirlik yaratmak ya da markanızın daha geniş kitlelere yayılmasını sağlamak için desteğe ihtiyacınız var ise Destex Digital olarak detayları görüşmek için sizleri kahve içmeye bekleriz.

Google reklam verme sürecinde hangi modelleri tercih etmeniz gerektiği, hedefleme seçenekleri, hesap kalitesi ve diğer tüm detaylar ile ilgili uzman ekibimiz sizlere bilgilendirme sağlayacaktır.  : 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Şef Emre Kara’ya Konuştu: 'Acun Ilıcalı Beni Tercih Etti'
Mehmet Şef Emre Kara’ya Konuştu: 'Acun Ilıcalı Beni Tercih Etti'
Çukur dizisi sezon finali mi yaptı? Ay Yapımdan açıklama!
Çukur dizisi sezon finali mi yaptı? Ay Yapımdan açıklama!