Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_50calqe4gp8ntuag94jdufh683, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
Kılıçdaroğlu ne yapıyor

Kılıçdaroğlu ne yapıyor

Haberin ayrıntıları için tıklayın

Kılıçdaroğlu ne yapıyor
Kılıçdaroğlu ne yapıyor Tuğba Civik

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında Türkiye’nin Barış Pınarı Harekatı’nı baltalayacak iftira ve karalamalarda bulundu.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında Türkiye aleyhinde çok ağır karalama ve iftiraları peş peşe sıraladı. Türkiye’nin ter*öristleri tedavi ettirip Suriye’ye gönderdiği yalanını atan Kılıçdaroğlu, Barış Pınarı Harekatı gibi çok kritik bir operasyonda tıpkı Batılı medya kuruluşları gibi davrandı.

Bu sözler sosyal medyada çok sert tepkiyle karşılanırken “Kılıçdaroğlu varken düşmana ne gerek var?” yorumunda bulundular.TER*ÖRİSTLER TÜRKİYE’DE TEDAVİ EDİLMİŞ
Suriye’ye silah gönderdiler. Suriye’ye dünyanın her tarafından ter*öristleri toplayıp Türkiye üzerinden gönderdiler. Suriye’de yaralanan ter*öristleri Türkiye’ye getirip gizli gizli tedavi edip tekrar Suriye’ye gönderdiler. Dost mu kazanırız böyle?

Yanlış mı söylüyoruz? Hayır doğruyu söylüyoruz. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovmak değil, doğru söyleyeni dokuz köyde karşılamak gerekir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Masumlar Apartmanı'nda öyle bir şey yaşandı ki izleyicileri şoke etti
Masumlar Apartmanı'nda öyle bir şey yaşandı ki izleyicileri şoke etti
Didem Soydan - Burak Deniz aşkı belgelendi!
Didem Soydan - Burak Deniz aşkı belgelendi!