Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_dqjkb4neu0u66okhmrbav36kg6, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
Türkiye devam dedi

Türkiye devam dedi

Haberin ayrıntıları için tıklayın

Türkiye devam dedi
Türkiye devam dedi Tuğba Civik

Tarihleri soy**kı*rım, kö*le*lik, sö*mü*rü le*ke*leriyle dolu bir ülkenin Türkiye’ye ne söz söyleme ne ders verme hakkı olamaz. Amerikan siyaseti içerisindeki bir grup 20 yıldır bunun için çabalıyor. Tüm dünyaya sesleniyorum. Kendileri çalıp kendileri oynasın. Buna rağmen ülkemize atılan bu iftiranın bir ülke parlamentosunda kabul görmesi üzücüdür. Bu iş arkeologların işidir, tarihçilerin işidir. Bu iş siyasetçilerin işi değildir. Biz arşivlerimizi açtık. Bununla ilgili bir milyonun üzerinde belge var. Er*me*ni*ler bu konuda hiç bir belge sunamadı.

Çünkü ellerinde böyle bir belge yok. Su*çlusun suç*lusun demekle bizi suç*layamazlar. ABD’nin atmış olduğu bu adımı, aldıkları bu kararı tanımıyoruz. Geçmişte uzun yıllar Er*me*ni te*rö*r ör*güt*lerinin sal*dırı*ları maruz kalmış bir ülkeyiz.
Geçmiş dönemde Asala, Türk büyükelçiliklerine 100’den fazla saldırı gerçekleştirdi, bundan ABD’nin haberi var mı? Tek taraflı hüküm veren bu tür girişimlerin tamamını reddediyoruz. TBBM’nin derhal hakettiği cevabı verecek, hazırlıklar yapılıyor. Temenni ediyorum ki ortak bir kararla meclisten geçerek ABD’ye cevap verilir. Kimsenin Türkiye’ye ne söz, ne de ders vermeye hakkı yoktur. Önümüzdeki süreçte gerekli cevapların verilmesini sağlayacağız.

ABD FETÖ’YE MAHKUM OLACAK KADAR KÜÇÜLDÜ MÜ?

Temsilciler Meclisinde kabul edilen diğer tasarı Ba*rış Pı*na*rı Ha*re*katı bahanesiyle ve ipe sapa gelmez iddialarla şahsıma, aileme, bakanlarıma yaptırım uygulanması talebiyle ilgilidir. FETÖ’nün yıllarca piyasada dolaştırıldığı iddialara dayandırılan ve hiçbir tutarı olmayan bu tasarıyı da şiddetle reddediyoruz. Amerika, bir FETÖ’ye mahkum olacak kadar küçüldü mü?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama