Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_968gonc96ofquml8j2d6dc58u5, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
canlı yayından kovdu

canlı yayından kovdu

Haberin ayrıntıları için tıklayın

canlı yayından kovdu
canlı yayından kovdu Tuğba Civik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Beyaz Saray’da senatörlerle bir araya geldi.Görüşme öncesinde gazetecilere kısa bir açıklama yapan Trump, Suriye’deki ateşkesin iyi gittiğini söyledi ve “Kürtler de memnun görünüyor” dedi. ABD Başkanı, Suriye’de “sadece petrolü güvence altına almak için asker bıraktıklarını” söyledi. “Türkiye ile ticari ilişkilerimizi artırma konusunda istekliyiz.

HAREKETİ HERKESİ AFALLATTI Biz bunun kolaylıkla 100 milyar dolara çıkarılabileceğini düşünüyoruz” diyen Trump, gazetecilerin S-400’ler konusundaki sorularına “Biz bu konuları ele alacağız. Aynı zamanda F-35’leri de konuşacağız” diye yanıt verdi
Erdoğan’ın ziyaretinden memnun olduğunu belirten Trump, Türkiye’nin IŞ-D’le mücadele ettiğini ve kendisi göreve geldiği döneme göre “IŞ-D’le mücadele” konusunda “iyi durumda” olduklarını söyledi. Erdoğan ise “Sayın Başkan’la birazdan geniş bir basın toplantısı yapacağız. O bakımdan burada tekrar herhangi bir ifade kullanmama gerek yok. Basın toplantısında her şeyi etraflıca anlatacağız” dedi.

SALONDAN KOV-LDULAR Trump’a gazeteciler ABD Temsilciler Meclisi’nde süren azil soruşturmasıyla ilgili soru sordu. Trump “Cadı avı” diye yanıtladı. Gazeteciler daha sonra Beyaz Saray görevlilerince dışarı çıkarıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama