Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_pk6264rmngmbblpoqh2ak9a9t4, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
Vefalı adam bahçeli

Vefalı adam bahçeli

Haberin ayrıntıları için tıklayın

Vefalı adam bahçeli
Vefalı adam bahçeli Tuğba Civik

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yapmış olduğu ABD ziyaretine yönelik önemli açıklamalar kaydeden MHP Lideri Devlet Bahçeli, “Cumhurbaşkanı’nın alacağı karar ne olursa olsun yanındayız” açıklamasını yaptı.Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın olası ABD ziyaretine yönelik bir açıklama gerçekleştirdi.

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Bahçeli, bahsi geçen konuya yönelik yaptığı açıklamasında “Cumhurbaşkanımızın ABD’ye gidip gitmeyeceği konusundaki tartışmaları ve fikri münakaşaları elbette yakından izliyorum. Her gün televizyonlarda, gazete köşelerinde yorum ve değerlendirmeler yapılıyor.
Bunları takip ediyorum. Ancak bugüne kadar Sayın Cumhurbaşkanımızın ABD’ye gidip gitmemesi hususunda bırakınız bir açıklama yapmayı, imada dahi bulunmadım. Öncelikle ve önemle ifade etmeliyim ki, Cumhurbaşkanımızın ABD ziyareti hakkındaki kararı tamamıyla kendi takdiridir.

‘DESTEĞİMİZ TAMDIR’

Bütün gelişmeleri, milli ihtiyaçları, dış politikayla ilgili hedefleri siyasi akıl ve amaç süzgecinden geçirip bir sonuca ulaşacak olan da Sayın Erdoğan’dır. Devleti yöneten bellidir. Hükümet bellidir. Karar alma mekanizmaları da bilinmektedir. Biz Sayın Cumhurbaşkanımızın alacağı karar ne olursa olsun yanındayız, desteğimiz tamdır. Hassasiyet düzeyi bir hayli fazla olan bu meseleyle ilgili ülkemizin elini zayıflatmaktan azami derecede ve kesinlikle kaçınırız.” dedi.

‘YANINDA DURACAĞIZ’

Ayrıca “Sayın Cumhurbaşkanımızın alacağı karar ne olursa olsun saygımız vardır, yanında duracağımız açıktır.” diye konuşan Bahçeli, Türkiye’nin dış dünyaya karşı tek ses, tek yürek, tek nefes olması gerektiğine vurgu yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama