Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_5elne6n0bbgaotemfqlgaiu7t4, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
Zarfın içinden ne çıktı

Zarfın içinden ne çıktı

Haberin ayrıntıları için tıklayın

Zarfın içinden ne çıktı
Zarfın içinden ne çıktı Tuğba Civik

Cumhurbaşkanı gönderilen mektup sonrası AFAD deyim yerindeyse alarma geçti. Bildiğiniz gibi son günlerde ülkemizde siyanür kelimesi vatandaşlarımızı tedirgin etmeye başladı. Akabinde mektupta yazanlar özel ekipleri alarma geçirdi.Son günlerin modası “siy-nür” siyasileri de hedef almaya başladı. PTT ile Kahramanmaraş’tan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a gönderilmek üzere postaya verilen mektubun üzerine “s-yanür içilecek” yazıyordu.

AFAD BAKIN NE YAPTI AFAD hemen devreye sokuldu. Zarf alelacele AFAD tarafından incelendi ve s-yanür izine rastlanmadı. Mektubun yer aldığı zarf daha hassas incelme için laboratuvara gönderildi.
Güvenlik yetkilileri zarfın Kahramanmaraş Sakarya Mahallesi’ne bağlı PTT şubesinden verildiğini tespit etti. Zarfı PTT çalışanına bırakıp hemen oradan ayrılan kimliği şimdilik belirsiz kişinin kimlik tespiti için inceleme başlatıldı. Zarfı alan PTT çalışanı son anda üzerinde “s-yanür içilecek” sözlerini okudu. Hemen telefona sarılan yetkili AFAD’a haber saldı.

Özel kıyafetle acilen olay yerine intikal eden AFAD çalışanları çevre güvenliğini aldıktan sonra ilk incelemelerini başlattı. Elektronik cihazla zarfın taraması yapıldı. İlk bulgularda s-yanür izine rastlanmazken daha detaylı inceleme ve araştırma için laboratuvara gönderildi.Mektubu gönderen kimliği belirsiz kişinin K.P olduğu tespit edilince yakalama çalışması hemen başlatıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama