Reisten füze müjdesi

Haberin ayrıntıları için tıklayın

Reisten füze müjdesi
Reisten füze müjdesi Tuğba Civik

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’yi şaha kaldıracak bir müjde daha verdi Bozdoğan F’üzesi’nin 2020 yılında yapılacak testlerin ardından Kahraman O’rdumuzun envanterine gireceğini açıkladı Başkan Erdoğan dünyada A’skeri harcamaları yüz milyarlarca dolar seviyesinde olan Birleşik Devletler Çin ve bunun gibi sadece 9 ülkenin ürettiği havadan havaya f’üzemiz, Milli Muharip U’çağımıza ve F16 s’avaş uçaklarımıza monte edilecek.’ dedi.

TÜRKİYE 9 ÜLKEDEN BİRİ OLUYOR AK Parti TBMM Grup Toplantısı’nda konuşan Başkan Erdoğan, yerli ve milli f’üzemiz Bozdoğan’ın müjdesini verdi. Projenin ayrıntılarını anlatan Başkan Erdoğan, “2020’de test atışlarının ardından T’SK envanterine girecek” ifadelerini kullandı.
Başkan Erdoğan’ın s’avunma sanayiindeki önemli gelişmelerin ayrıntılarını anlattığı açıklamaları şu şekilde:Son olarak, s’avunma sanayimiz için önemli bazı gelişmeleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Biliyorsunuz, son 5-6 yıldır, Batılı ülkeler giderek de artan bir şekilde ülkemize karşı artık inkarı mümkün olmayan boyuta ulaşan bir s’avunma sanayi a’mbargosu uyguluyor.

Öyle ki işi, bırakınız yeni anlaşmaları, önceden alınmış lisansların iptaline kadar vardırdılar. Daha açık bir ifadeyle Türkiye, örneğine ancak s’avaş durumunda rastlanabilecek sertlikte bir a’mbargoyla karşı karşıyadır.

Özellikle Suriye’deki son h’arekatlarımızdan ve Doğu Akdeniz’deki gelişmelerin ardından bu uygulama daha da sertleşti. Ancak, hamdolsun savunma sanayimiz tüm bu kuşatmaları etkisiz hale getirebilecek kabiliyete ulaşmıştır dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?