Facia işte böyle teğet geçti!

Facia işte böyle teğet geçti!

Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Uludağ'da muhtemel kar motoru faciası, kahraman bir snowboard sporcusunun dikkati sayesinde önlendi.

Facia işte böyle teğet geçti!
Facia işte böyle teğet geçti! tugba civik
Advert

Olay, Uludağ ikinci oteller bölgesindeki bir kayak pistinde yaşandı. Otellerin olduğu bölgeden tepeye doğru aşırı hızlı seyreden bir kar motosikleti, tepenin üzerine varmak üzereyken karşı yönden gelen bir başka kar motosikleti ile aniden karşılaştı. Birbirine çarpmamak için ani hamle yapan iki kar motosikletinden tepeden aşağıya doğru inenin sürücüsü, kontrolü kaybedip motorun üzerinden düştü.

BİR ANDA KONTROLDEN ÇIKTI

Motor son sürat pistten aşağıya doğru insanların üzerine doğru kaymaya devam etti. Bu sırada sürücüsünün üzerinden düştüğü kar motosikletinin hızlı bir şekilde kayak yapan yüzlerce kişinin üzerine doğru gittiğini gören snowboardcu bir genç, hızla giden kar motosikletini takip etmeye başladı.FACİAYI BÖYLE ÖNLEDİ

Kar motosikletinin sürücüsüz ve hızla kayakçıların üzerine gittiğini fark eden kahraman snowboardcu, önce kayakçıları bağırarak uyardı. Ardından motosikletin peşine takılan snowboardcu, hızla giden aracın üzerine atlayarak motosikleti kontrol altına aldı. Aksiyon filmlerini aratmayan olayda şans eseri kimse yaralanmadı.

JANDARMA İŞLEM BAŞLATTI

Kar motorunun hızla gittiği yönde o sırada kayakçılar ve Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kış Festivali'ne katılanlar bulunuyordu. Jandarma ekipleri hızlı giderek kazaya sebebiyet verdiği iddia edilen diğer kar motosikleti sürücüsü hakkında işlem başlattı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Megastar Tarkan eşi Pınar Tevetoğlu'na aşçı tuttu
Megastar Tarkan eşi Pınar Tevetoğlu'na aşçı tuttu
Oyuncu Sıla Şahin'in çıplak fotoğrafları çalındı
Oyuncu Sıla Şahin'in çıplak fotoğrafları çalındı