Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_1gskuvltqcptqi19njb9jhohr6, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
Emrah Yılmaz İnstagramda Beğeni Rekoru Kırıyor

Emrah Yılmaz İnstagramda Beğeni Rekoru Kırıyor

Emrah yılmaz Instagram fenomenleri arasında dikkat çekmeye devam ediyorInstagram üzerinde dünya üzerinde birçok fenomen mevcut.

Emrah Yılmaz İnstagramda Beğeni Rekoru Kırıyor
Emrah Yılmaz İnstagramda Beğeni Rekoru Kırıyor Editör

Emrah yılmaz Instagram fenomenleri arasında dikkat çekmeye devam ediyorInstagram üzerinde dünya üzerinde birçok fenomen mevcut. Emrah Yılmaz'da Türk instahram fenomenleri arasında ilk sıralarda geliyor.

Moda takipçileri arasında çok popüler olan Emrah Yılmaz dikkatleri yine kendine çekmeyi başardı.Özellikle kıyafetleri ve aksesuar seçimleri ile binlerce kişinin takip ettiği fenomen, moda konusunda ve tasarım konusunda çok iddialı.

Hesabı hergün 200 - 300 yeni kullanıcı tarafından takibe alınan Emrah Yılmaz, lüks giyim, ve aksasuar trendleri konusunda belirleyici bir sosyal medya fenomeni rolü üstlenmiş durumda.

Hergün onlarca kişi Emrah Yılmaz'ın paylaşımlarına bakarak kendi trendini belirlemek konusunda fikir ve görüş alıyor.

Özellikle saat konusunda çok seçici olan fenomen, kaliteden ve klas tasarımdan ödün vermiyor. Emrah Yılmaz'ın bu fenomenliği Twitter ve Instagram üzerinde onaylı sayfaları ile her geçen gün dahada büyüyecek gibi gözüküyor.

Emrah Yılmaz ile gerçekleştirilen röportajdan kesitler şu şekilde kamuoyuna yansıdı; Emrah  Yılmaz Kimdir,  Kısaca anlatırmısınız ?Emrah Yılmaz Almanya doğumlu Deri sektöründe İşveren.

-Moda denildiginde akliniza ne geliyor veya moda sizin için ne ifade ediyor?Moda hobi zevk bi yaşam bicimi bi anlamda keyiftir.-Tarzından ilham aldığıniz tasarımcılar, ünlüler var mı?Kimseyi tarz olarak örnek almayip kendi tarzimi kendim yaratiyorum.

-Nerelerden alışveriş yapmayı tercih ediyorsunuz?Herhangi sabit alişveriş yaptiğim yer yok, heryereden gezerek alişveriş yapiyorum.

-Moda denildiğindedünyaya baktığımızda erkek modası oldukça ilerlemiş durumda ama Türkiye’de erkekleri belli renk skalasından ve çizgisinden çıkaramıyoruz.

Bu koşullarda nasıl cesaret edip erkek modasına yöneldiniz?Canli renkler seçerek biraz daha kendi tarzimi yaratiyorum farkli olmayi seviyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Aladdın     0000-00-00 Kardeşime yakısır
lazim degil     0000-00-00 Tebrikler
Zaza     0000-00-00 Resimlerine. Hayranız .bence bircok artistten daha doğal artist
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen salgın nedeniyle mahkeme duruşmasına katılamadı
Gülben Ergen salgın nedeniyle mahkeme duruşmasına katılamadı
Aleyna Tilki klibi için imaj değiştirdi takipçileri topa tuttu
Aleyna Tilki klibi için imaj değiştirdi takipçileri topa tuttu