Tesettür Giyimde Farklı Çizgiler

Tesettür giyim birçok hanımın tercih ettiği, sektörel olarak gün geçtikçe büyüyen önemli bir stildir.

Tesettür Giyimde Farklı Çizgiler
Tesettür Giyimde Farklı Çizgiler Editör

Tesettür giyim birçok hanımın tercih ettiği, sektörel olarak gün geçtikçe büyüyen önemli bir stildir. Kendine özel tasarımcılara sahip olan tesettür giyim modası her sene gelecek sezon defilelerini birbiri ardına yaparak, sonraki sezonun moda ürünlerini tanıtır. Genel itibariyle tesettür kıyafetler birkaç farklı parçadan oluşurlar.

Bir baş örtüsü ve ona eşlik eden bir elbise, tunik ve pantolon, bunlara ek olarak üste giyilen mevsimine göre ince ya da kalın bir kaban kombini tamamlamaktadır.

Tesettür giyimde farklılaşmanın anahtarı olan takı kullanımı da oldukça revaçtadır. Küpe ve kolye tasarımları arasından kombine uygun bir ürünler seçilerek şık bir model elde etmek mümkündür.

Tesettür Giyim Modası

Tesettür modelleri içerisinde farklı kesimli etekler, fırfırlı şık bluzlar, geniş kemerler gibi farklı ve şık detaylar kullanılmaktadır. Askılı etekler ve kot kumaşıyla tasarlanmış ürünler de tesettür modasını farklılaştırma konusunda yardım alınabilecek ürünlerdir.

Baş örtülerinde ipek eşarplar tercih edilebileceği gibi kış aylarında yünlü kumaşlardan ürünlerde kullanılabilir. Sezonun renkleri arasından tercih edilen ürünlerden başka siyah ve beyaz tesettür kıyafetlerde en fazla tercih edilen renklerdir.

Ayakkabılarda kıyafete göre spor tip modeller kullanılabildiği gibi stilettolar da abiyelerin altına tercih edilmektedir. Uzun etekler ayakları kapatıyorsa ayakkabı seçimlerinde arkası ya da önü açık ayakkabı tercihleri de kullanılabilir. Çanta olarak genel itibariyle büyük ve gösterişli çantalar tercih edilirken, spor modellerle postacı çantaları da kullanılabilmektedir.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Prens Harry ve Meghan'ın Evlilik Tarihi Belli Oldu
Prens Harry ve Meghan'ın Evlilik Tarihi Belli Oldu
Bayhan Çalışmalara Başladı! Popstar Geri Dönüyor
Bayhan Çalışmalara Başladı! Popstar Geri Dönüyor