Kanınız Donacak! Babamı, Abimin Karısı ile O Halde Görünce...

Kanınız Donacak! Babamı, Abimin Karısı ile O Halde Görünce...

Son Dakika Güncel Haberler

Kanınız Donacak! Babamı, Abimin Karısı ile O Halde Görünce...
Kanınız Donacak! Babamı, Abimin Karısı ile O Halde Görünce... Editör

Olay geçen yıl 25 Aralıkta Yeşilhisar İlçesine bağlı Yenişehir Mahallesi, Çamlı Sokak'ta meydana geldi. Ömer Tüzen ile oğlu Osman Tüzen tartıştı çıktı.

Tartışma sırasında Osman Tüzen, iddiaya göre duvarda asılı bulunan tüfeği babasına doğrultarak ateş etti. Saçmaların isabet ettiği baba Tüzen olay yerinde hayatını kaybetti. Osman tüzen tutuklandı.
 
1nci Ağır Ceza Mahkemesinde görülen karar duruşmasında tutuklu Osman Tüzen ve avukatı hazır bulundu. Babası Ömer Tüzeni yengesi ile birlikte olurken gördüğünü ve bundan dolayı çılgına döndüğünü söyleyen Osman Tüzen mahkemede yaptığı savunmada, Babamı eve gittiğimde ağabeyimin nikahlı karısı olan yengemle birlikte olurken gördüm.

Olayı, kız kardeşime ve halama anlattım. Onlar da geçmiş zamanda babam Ömer Tüzenin kendilerine cinsel tacizde bulduğunu ancak bu zamana kimseye anlatamadıklarını söylediler. Ben de, duyduklarım karşısında sinirlendim ve babamla aramızda çıkan kavga neticesinde duvarda asılı tüfeği alarak onu öldürdüm dedi.
 
Mahkeme heyeti yargılama sonunda tutuklu sanık Osman Tüzeni 'Tahrik altında üstsoydan adam öldürmek suçundan 16 yıl 8 ay hapis cezasına mahkum etti.

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul rize evden eve nakliyat