Helin Avşar'ın Yeni Sevgilisi Kim?

Helin Avşar'ın Yeni Sevgilisi Kim?

Gürkan Şef Helin avşar aşkı doğru mu merak ediliyor. İkili hakkında çıkan haberlere göre sevgili oldukları söyleniyor. Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar ünlü yemek ustası Gürkan Topçu ile birlikte görüntülendiği yazılıyor.

Helin Avşar'ın Yeni Sevgilisi Kim?
Helin Avşar'ın Yeni Sevgilisi Kim? Editör

Gürkan Şef Helin avşar aşkı doğru mu merak ediliyor. İkili hakkında çıkan haberlere göre sevgili oldukları söyleniyor.

Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar ünlü yemek ustası Gürkan Topçu ile birlikte görüntülendiği yazılıyor. Detaylar Haberimizde.

Bugün magazin gündemine düşen iddiaya göre Helin Avşar 2016 yılında noktaladığı ayrılığın ardından Şef olarak çalışan Gürkan Topçu ile aşk yaşamaya başladı.

İkilinin birlikteliği yeni başlamasına rağmen oldukça mutlu oldukları söyleniyor. 2016 Aralık ayında 10 ay gibi kısa bir sürenin ardından eksi eşi Serhan Bora'dan ayrılan Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar o günder bu yana kimse ile görülmemişti.  

Bir dönem ablası Hülya Avşar'ın kızı olduğu iddia edilen Helin Hanım bu aşkında mutluluğu yakalamış gözüküyor. Helin Avşar'In yeni sevgilisi olduğunu öğrenen hayranları Gürkan Topçu kimdir ne iş yapır gibi soruların cevabını aramaya başlıyor.

Televizyon ekranlarından da tanıdığımız Gürkan Şef aynı zamanda ünlü bir sunucudur. Yemek tarifleri üzerine televizyon programı bulunan başarılı şef özellikle et yemekleri ve ızgara üzerinde uzmanlaşmıştır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul rize evden eve nakliyat