Gelmiş Geçmiş En İyi Futbolcular

Gelmiş Geçmiş En İyi Futbolcular

Maç özeti izle sitesinde geçmişten günümüze kadar futbol dünyasında birçok futbolcu ismini duyurmuştur.

Gelmiş Geçmiş En İyi Futbolcular
Gelmiş Geçmiş En İyi Futbolcular Editör
Advert

Maç özeti izle sitesinde geçmişten günümüze kadar futbol dünyasında birçok futbolcu ismini duyurmuştur. Bazı futbolcular bir dönem parlayıp sönerken, bazıları uzun yıllar hafızalardan silinmemektedir.

Bu oyunculardan ilk sırada yer alanı ise herkesin bildiği üzere başarılı oyuncu Lionel Messi’dir. Messi, yıllardan beri birçok ödüle layık görülmüştür.

Gerek FİFA ödülleri gerekse altın top ödülleri Messi’nin ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtlar niteliktedir. Bahsetmek isteğimiz bir diğer isim ise birçok kişinin hala hayranlık duyduğu bir isim olan Pele’dir. Pele yılların efsane oyuncusu olarak bilinmektedir.

En iyi futbolcular arasında her zaman adı geçen Pele, Brezilya’ya üç kez dünya şampiyonası yaşatarak taraftarın sevgilisi haline gelmiştir. Dünyanın en iyi oyuncularını sayarken Maradona’yı unutmak tabii ki de olmaz. Herkesin bildiği ve birçok kişinin hayranlıkla izlediği Arjantin doğumlu oyuncu Maradona, efsaneler arasına girmeyi başarmış ve adını hafızalara kazıtmıştır.

Biraz daha yakın zamandan bahsedecek olursak küçükten büyüğe herkesin adını söyleyeceği isim hiç şüphesiz Cristiano Ronaldo’dur. Portekizli başarılı oyuncu maçlarda sergilediği performansı sayesinde herkesin kalbinde yer edinmeyi başarmıştır.

Aldığı ödüller ve takımına kazandırdığı maçlar sayesinde herkesin gönlünü kazanan Ronaldo, gelmiş geçmiş en iyi futbolcular arasında ilk sıralarda da yerini almıştır. Genç oyunculara değinecek olursak ilk söylenecek isim tartışmasız Neymar’dır.

1992 yılında Brezilya’da doğan genç oyuncu, 2013-14 sezonunda 57 milyon Euro karşılığında dünyanın en iyi takımlarından biri olan Barcelona’ya transfer oldu.

Gerek maçlardaki başarısıyla gerek kendine özgü tarzıyla birçok kişinin hayran olduğu Neymar, başarılara imza atmaya devam etmektedir. Bu oyuncuların yanı sıra Zlatan İbrahimovic’te başarılı ve sevilen futbolcular arasında yerini almış durumdadır.

Yani hayatını futbola adayan ve başarılı performanslar sergileyerek taraftarları kendine hayran bırakan çok sayıda futbolcu bulunmaktadır. Bu futbolcular hem takımlarının geleceği için hem de takımlarının taraftarları için hiç durmadan çalışmaktadırlar.

Önemli olan bir dönemlik parlayıp sönmek değil, uzun yıllar adından bahsettirebilmektir. Bahsettiğimiz futbolcular dönemlik bir yıldız olmayıp, uzun yıllar adından bahsettirmiş ve bahsettirmeye de devam edecek olan oyunculardır.

Kaynak: www.macozetin.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dubai'de Kerimcan Durmaz'ı Otelden Kovdular
Dubai'de Kerimcan Durmaz'ı Otelden Kovdular
Vadi'nin Savcı Leyla'sını Fena Dolandırdılar
Vadi'nin Savcı Leyla'sını Fena Dolandırdılar