Darbenin arkasında FETÖ ve NATO var

Darbenin arkasında FETÖ ve NATO var

Rusya Devlet Başkanı Putin’in Özel Temsilcisi Aleksandr Dugin, 15 Temmuz darbe girişiminin arkasında FETÖ’cüler ile NATO’cuların olduğunu vurguladı.

Darbenin arkasında FETÖ ve NATO var
Darbenin arkasında FETÖ ve NATO var Editör

Rusya Devlet Başkanı Putin’in Özel Temsilcisi Aleksandr Dugin, 15 Temmuz darbe girişiminin arkasında FETÖ’cüler ile NATO’cuların olduğunu vurguladı.

IŞİD’in, FETÖ’nün ABD’nin piyonu olduğunu seslendiren Dugin, “Gerçekte düşmanın kendisi IŞİD değil, ABD’nin devlet mekanizmasında bulunan bu darbeci güçtür. Fetullah Gülen de bu gücün bir maşası” dedi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Özel Temsilcisi ve Danışmanı Aleksandr Dugin, FETÖ’cüler ile NATO’cuların 15 Temmuz’da Türkiye’nin demokrasisine kastettiğine işaret ederek, "Ancak kahraman Türk halkı bu darbenin karşısında durarak demokrasiye sahip çıkmıştır” dedi.

Avrasya Platform’u (AYYB,AİT) tarafından Moskova’da düzenlenen Çalıştay’da konuşan Dugin, "Aynı emperyalist güçler, bizim uçağımızı da düşürdüler, büyükelçimizi de katlettiler. Düşmanımız ve acımız birdir.

Bu düşmanlara karşı Türkiye ile güçlü bir stratejik ortaklık yaparak baş edebiliriz. Bu karanlık güçlerin katlettiği insanlarımızı kahramanlıkla yad ediyoruz. Onlara temsilen Muhammet Oğuz Kılınç’ın nezdinde tüm şehitlere bu nişanı veriyoruz” diye konuştu.

Aleksandr Dugin konuşmasına şöyle devam etti: “Bizim üzerimizden Gülenciler tarafından Rusya ve Türkiye’ye kurulan komploların farkına vardık. Sonuçta bizim siyasi, ticari hiçbir çıkarımızı yoktu. Bu temas hattı işlevsel kılındı.

Türkiye ve Rusya karşıtı olan, amaçları iki ülkeyi birbirine düşman kılmak olan Barack Obama ve Hillary Clinton'ın 'bataklık' ekibi uçağımızı düşürdü. Büyükelçimizin öldürülmesi de artık bu düşüncenin teori olmaktan çıkıp bir gerçeklik olduğunu kanıtlıyor.

Aynı bataklık ekibi Rusya’da Putin karşıtları olarak ve hatta ABD’de seçilmiş başkan Trump karşıtı olarak karşımıza çıkıyor. Bunların hepsi tek bir güç, tek bir ekip aslında ve bu ekibe 'bataklık’ diyen kimse Trump’ın kendisidir. Bu ekip Türkiye’de Gülen olarak karşımıza çıkıyor.” Dedi.

Türkiye ile Rusya’yı birbirine tekrar bağlayan Hasan Cengiz’in Avrasya Hareketi’nin katkısı büyüktür.
Dugin ; Avrasya Platform’unun da bu kritik dönemde Türkiye ve Rusya’nın üzerine oynanan oyunları fark ettiğini ve çok güzel işler başardıklarını söyleyerek Platform’un Genel Başkanı Hasan Cengiz’e teşekkür etti. 
.

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul rize evden eve nakliyat