Erkek çocuklarına istismara yüzlerce yıl hapis

Erkek çocuklarına istismara yüzlerce yıl hapis

Son Dakika Güncel Haberler

Erkek çocuklarına istismara yüzlerce yıl hapis
Erkek çocuklarına istismara yüzlerce yıl hapis Editör

Giresun'da Alucra Erkek Yatılı Hafızlık Kuran  Kursu'nda, yaşları 9 ile 13 arasında değişen 9 öğrenciye cinsel taciz ve  istismarda bulunduğu suçlamasıyla yargılanan sanığa 203 yıl 171 ay 45 gün hapis cezası verildi. 
 
Şebinkarahisar Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davada, tutuklu sanık  H.İ.U. ile ilgili karar duruşması gerçekleştirildi.
 
Mahkeme heyeti, mağdur öğrencilerden birinin dosyasının ayrılarak  başka bir mahkemeye gönderilmesini kararlaştırırken, sanığa 8 çocuğa yönelik  cinsel taciz ve istismar suçlarından toplam 203 yıl 171 ay 45 gün hapis cezası  verilmesine hükmetti.
 
Giresun Barosundan yapılan yazılı açıklamada, davaya baronun da dahil  olduğu, duruşmaların Çocuk Hakları Komisyonu Başkanı Av. Özge Üstün ve üyelerce  yakından takip edildiği belirtildi.
 
Açıklamada, her bir mağdur çocuğun baro üyesi avukatlarınca temsil  edildiği aktarılarak, "Konunun hassasiyeti nedeniyle davayı yakından takip etme  konusunda titiz davranan baromuz, kurumsal olarak da mağdur çocuklarımızın  yanında yer almak ve her türlü hukuki desteği sunmak çaba ve gayreti içindedir.  

Bu hassasiyetimiz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir."  denildi.

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul rize evden eve nakliyat