İktidara Kardeşçe Uyarı
Bilal Yavuz

İktidara Kardeşçe Uyarı

Bugüne kadar ve bundan sonra… Mehmetçik üniformasıyla kim bir masumu öldürmüşse o bizden değildir. Kim ırkçılık niyetindeyken öldürülmüşse o şehid değildir. Şehid kimdir? Laik ulus-rejime rağmen Allah yolunda ülkedeki müslümanları koruma uğruna vurulan hakiki mücahid mehmetçiklerdir. Bu rejim İslam’ın devleti değildir. Milyonlarca ateist-deist-münafık ve Hakk'ın yasalarını istemeyen-inkar eden-karşı çıkanların olduğu Dâr'ül İslâm olmayan bir ülkede %99 müslüman olduğunu söylemek çürük bir iddiadır. Anadolu çocukları Millet-i Muhammed idi. Ama ülkede çoğunluk inşallah müslümandır ve ordunun çoğunluğu inşallah müslümandır. Elhamdülillah azınlık değiliz!

Ancak yarın ne olur onu da ancak Rahman bilir. Afrin operasyonunda da pespektifimiz İslam dürbünüyledir. Bir masumu öldüreni ne vatanı ne milleti ne ordusu ne devleti ne partisi asla kurtaramayacaktır mahşerde! Masum öldürenin canlı bomba teröristlerinden farkı yoktur. Teröristler sivilleri canlı kalkan kullanıyorsa eğer! O zaman acele işe şeytan karışır! Hızın ve hazzın tuzağına düşülürse emri veren el de, o eli oraya getiren de mesul olur masum canlardan! O yüzden aşırı dikkat ve aşırı rikkat zamanıdır! 

"Kim bir mümini kasden öldürürse onun cezası, içinde ebedî kalmak üzere gireceği cehennemdir. Allah ona gazab etmiş, onu lânetlemiş ve onun için büyük bir azap hazırlamıştır." (Nisa, 4/93)

Son seçimlere kadar AKP’ye oy vermiştim. Son seçimlerde oy kullanmadım. İlk yapılan referanduma evet demiştim. 2010 referandumuna evet demiştim. 2017 referandumuna hayır dedim! Biz AKP’ye şans verdiğimiz dönemde AKP böyle değildi… Biz desteğimizi çektikten tam sonra AKP zulümlere sebep oldu. Soğuma dönemim Roboski masumları ve Çözüm Süreci saçmalığı yüzünden olmuştu. Çözüm Süreci doğru insanlarla yapılmalıydı. Hatalar yüzünden HDP adında günahkar bir parti meşrulaştı ve daha 10 sene evvel %5 oyu olan bu kötü yapı %13 civarına çıkmıştı. AKP anında bu defa kafatasçı bir parti olan MHP tarafına kaydı. Bu kadar hızlı dönen bir hükümet daha henüz yeryüzüne herhalde gelmemiştir? Toplum yüz kat daha fazla kutuplaştı ve gerildi...

Şimdi başını iki eli arasına alıp düşünme zamanı. AKP için tevbe ve özüne dönüş vakti. AKP için doğru kişileri seçip onlarla çözüm vakti. AKP 2018 yılını iyi değerlendiremezse AKP için de, mütedeyyin camia için de çöküş vakti demektir! Denetimsizlik yüzünden bazı laikler, tarihte hiç olmadığı kadar bilendi bize karşı. AKP çöker ve bunlar iktidara gelirse tarihte belki de görülmemiş bir zulme uğratmaya çalışacaklar mütedeyyin zümremizi. Recep Tayyip Erdoğan ya AKP içindeki kripto faşoları tasfiye edecek ya da bu kripto faşolar; Erdoğan’ın iyilik ve güzellik yolundaki bazı amellerini de harap edecek… Partiler geçer, kripto faşolar geçer, Erdoğan’lar geçer… Kürd kavmi ve Türk kavmi kalır… Ve gittikçe daha da büyür daha da kuvvetlenir daha da sağlamlaşır daha da gürleşir!

Bunu asla unutmamalı! O yüzden ikbalin tohumlarını şimdiden tevazu ve merhamet ve kardeşlik ve empatiyle ekmeli! Mazallah bugün iyilik tohumlarını ekemezsek yarının belki yüzmilyonlarca akacak müslüman kanından mesul olacağız ve torunlarımızın lanetine uğrayacağız! Masumlar arada kaynarsa rahmet üzerimizden kalkar! Öyle fitneler bir anda gelir ki başımıza neye uğradığımızı bile bilemeden silinir gideriz! Allah mütedeyyinleri iktidara getirdi ve şimdi de bizim için imtihan vakti! İçimizdeki İslamcı maskeli münafık ırkçılara esir düşersek, 20 yıl önce gördüğümüz zulüm konumundan yüz kat daha feci bir duruma düşebiliriz! Bu yazı iktidara kardeşçe bir ihtardır! Ey Ömer eğilirsen seni kılıcımızla düzeltiriz diyen yiğitler olmadığı için İktidar etrafında! Uyarmak da biz oy kullanmayan kesime kalmıştır!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oyuncu Seda Bakan'dan müjdeli haber
Oyuncu Seda Bakan'dan müjdeli haber
Başarılı Oyuncu Barış Aksavaş Çarpışma'ya Katıldı
Başarılı Oyuncu Barış Aksavaş Çarpışma'ya Katıldı