Yürekten Bir Çağrı Yüreklilere
Bilal Yavuz

Yürekten Bir Çağrı Yüreklilere

   Beşerî rejimcilerden olmayabilirsin, değiliz... Ancak gavur ve münafık ve zalim terör örgütlerine karşı bu mazlum ümmetle, yetim müslümanlarla saf tutmak, mü'minlere annesinin ak sütü gibi helaldir, farz oğlu farzdır.

   Yalnızca Allah'a boyun eğdik! İslam'ı hem din edindik, hem devlet edindik! Müslümanlığın gereği budur! Zulme karşı duruşumuz da îmândandır!

   Ey şehîd oğlu şehîdlere her gün şâhid kesilen! Yetmez şehîd oğlu künyen! Savul zincirlerinden! Sen ki üç deryâ üzre bir seccâde! Anadolum! Çınlasın zerrâtında sâde Rahmân'a kulum!

   Desilyonlarca kez âmin! Mazlumlar için edilen duâlara! Zâlimler için edilen bedduâlara! Biz ki Millet-i Muhammed'iz! Biz ki yeryüzünün onurlu çocuklarıyız! Kibre ne hâcet! İyi insanlar olmanın haysiyeti hakîkî müslümanlara yeter de artar!

   14 asrılık kadîm ve nâmûslu mücâdelenin hakkını verenler ecdâdımızdır, biziz! Bir zümreyi diğerine üstün görme alçaklığı yoktur sînemizde! Bu bölücü hâînlerden uzakta, gerçeği biliriz!

   En üstünler, birey birey hayırlı bir topluluğu oluşturur ve üstünlükleri ancak takvâdan gelir! Peygamberler, evliyâlar, şehîdler, sıddıklar oluşturur bu müstesnâ halkayı! Bu hayırlı zümre içinde müslüman bir japon da bulunabilir, mütedeyyin bir fransız da!

Tüm müslümanları kardeşi bilmeyen süslümanlar; vatansız, milletsiz, devletsizdir, bizden değildir!

   Bu sırra ancak dünyakeş olmayan, evhamlarından sıyrılanlar varabilir. Kâbe etrafında beraber tavâf eden her renkten ve türden ve kökenden müslümanlar en güzel delildir evrenselliğimize! Âlemler üstü olan İslâm'ın tek "hakîkî evrensel" kıldığı cenâh, yalnızca müslümanlardır. 

   Gerçekten merhametli olanlar ancak müslüman yöneticiler içinden çıkıyor. Hakikate erememiş yöneticiler içinden ancak belki üç ya da beş lider çıkmıştır müslüman yöneticiler gibi âdil olabilen!

   Müslüman başkanlar diyorsak hakîkî müslüman! Halîfe diyorsak gerçek halîfe! Ey yeryüzünün halîfesiz kalmış halîfeleri olan iyi müslümanlar! Halîfesiz ve ordusuz kaldık diye boş durmayalım!

   Çevremizi iyileştirelim! Tepemizde duran rejimleri müslümanlaştırmaya çabalayalım büyük birlikteliğe değin! Asla fitneci olmayacağımız gibi fitnekeşlere karşı set örelim!

    Daeş ve Haşdişabi ve Pydpkk gibi terör yuvalarına karşı duralım! Arabistan, İran, Türkiye, Irak, Suriye ve Mısır'da yönetimi hakikatin elegeçirmesi için çalışalım.

    Diriliş koalisyonunu biz oluşturalım, küfrün ittifaklarına karşı! İkinci dil olarak Kur'an ve Hadis dili olan Fasih Arabça lisânını öğrenelim ve bu ortak dilimiz üzerine büyük bir istihbarat ağı ve sarsılmaz bir sosyal medya inşa edelim! Doğruluğun medyasını îmâr edelim!

    İnanıyorum ki bunları yapmak da câmî ve şadırvan yapmak gibi hayırlıdır. Umuyoruz ki hakkıyla olursa, salih ameldir ve ardımızdan bırakabileceğimiz hayırlı eserdir.

    Kötülüğe karşı operasyonumuz, cihâda dahil olacaktır. 

    İyiliğin hilâli olalım, onca karanlık içinde ışık olabilirsek mâsûmların da umûdu oluruz...

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenmedik yakınlaşma!
Beklenmedik yakınlaşma!
"Biri karım biri metresim"