İSTİKLÂL ÇAĞRISI
Bilal Yavuz

İSTİKLÂL ÇAĞRISI

Bir nesil bekleniyor; bir nesil! 14 asırlık, sarsılmaz, medeniyetlere medeniyet olan gelenek külliyemizin minarelerinden âlemleri ezanlarla sarsacak bir nesil!

Devlerin büzülmez sırtlarını sömüren kurnaz cücelerin kalpazanlık devrini devirecek bir nesil! Hakikatin zülfikârı gibi beraberce 1000 yıl zulmün kabusu olan Salâheddînleri, Fâtihleri derin uykularından uyandıracak bir nesil!
Gövdeden görünüp gövdenin diplerine sızan bütün iki yüzlü kurtçukların, kafatasçı virüslerin celladı olacak; eczâ gibidevâ gibi şifâ gibi bir nesil!

İslâm ırzımıza karşı bilenen cümle ırz düşmanı zihinleri hadım edecek, uhuvvetin mahremine değecek namahrem bilekleri çatır çatır kıracak bir nesil!

Mukaddes emaneti sadrının sandukasında canı gibi taşıyacak, kalbi Dâvâm diye diye göğüs kafeslerini çatlatacak, sadakat abidesi bir nesil bekleniyor!

O nesil sensin yiğidim! Sağına, soluna, ardına, önüne bakma! Biziz! Tekimiz! İkimiz! Hepimiz! Ya o nesil biz olacağız; ya da biz, biz olmayacağız!

Siyasada ikilik çıkararak babalarımızın, dedelerimizin lideri merhum Erbakan’ın mirasını çarçur eden din tüccarı protez piyonlara dur demenin vakti gelmiş ve hatta çatmıştır!

Gün; -Hakimiyet yalnızca Hakkındır- diyen şu gürbüz şu yılmaz şu sahih şu atak şu cömert şu sadık şu sabit şu Saadet asrı kokan neslin günüdür! 

Gün; yalanlardan, dönüşlerden çürümüş ömürlerinin lisân-ı hâliyle -hakimiyet benimdir- diye böğüren egoları yerin dibine geçirme günüdür!

Gün; eylemi, yaşamı, zikri, fikri, işi hakikate hizmet olan, hakikilerin, ehillerin emaneti teslim alma, doğruluğu bir bayrak gibi yeniden gökyüzümüzde ve yeryüzümüzde ve içyüzümüzde dalgalandırma günüdür! Îmânlı bir sevdayla!
Buhranları bitirecek burhanlar Saadet diye haykırıyor! İstikbal tıpkı mâzi gibi Asr-ı Saadet kokuyor! Ey anneler, babalar, dedeler, nineler! Çocuklarınızın, torunlarınızın Ashab-ı Kiram gönüllü yiğitler olmasını istemez misiniz! 
Sahte iktidarların kurusıkı saltanatları gençliği kötülüğün, haksızlığın, yolsuzluğun, yüzsüzlüğün, aşksızlığın, ruhsuzluğun, işsizliğin zirvesine sürüklüyor!

Bütün vatansız, milletsiz, devletsiz, kanunsuz, onursuz darbeler -yerli ve milli- etiketiyle ülkenin yüzüne hain bir tokat gibi darbe darbe iniyor!

Kadim vatanın, aziz milletin kuruluşları, fabrikaları, santralleri, tesisleri, maden sahaları, teçhizatları, isim hakları, işletmeleri, limanları su gibi satılıyor!

Ey Necib Fâzıl’ın burnunda tüten azimli gençlik! Akranlarım! Bâtıl masalara dinç yumruklarımızı vurmazsak, yarının çocukları mezarlarımıza tükürecektir!

Kurunun yanında yanan yüzbinlerce yaşın âhı ayyûka çıktı! Ey iyiliğin mücahitleri! Kötülüğün mütahitlerini yenebiliriz! Merhametle, adaletle bilenmeliyiz!

Ey gerçeğin muhlis çocukları! Yalanın o hayâsız ihtiyarlarını devirebiliriz! Önce biz inanmalıyız! Önce biz inanmalı! Önce biz! Önce! Biz!

Türk’ün bükülmez bileğini, Kürd’ün sarsılmaz yumruğunu; Eyyûbîlerin, Osmanlıların vârisleri olarak Batı vahşetinin tam beynine, Siyonist kuşağın tam ensesine indirebiliriz, inletebiliriz, söndürebiliriz! Beklenen rüzgâr geldi mi ecdâdı Târık bin Ziyâd gibi gemileri yakan Arab yiğitleri, Hendek Savaşının kahraman mimarı Selman-ı Fârisî civanmertleri  yanımızda duracaktır! Çünkü biz: Millet-i Muhammediz! Aleyhissalâtüvesselâm!

İşte kıvılcım! İşte karanlıkta yürüyen kara karancanın ayaklarını hissettirecek arife! Biz İslâmı hem din hem devlet edindik! Bizde din, siyasetten ayrılmaz! İslamı sömüren emperyalist uysallardan değiliz! İslâma tavizsiz hizmettir mefkûremiz!

Özgürlüğün yalnız Allah’a kul olmanın içinde saklı olduğunu biliriz! Andolsun ki kula kul olmayacağız! Durumdan değil, safımızdan sorulacağız! Üzerimizde hakikatin sakinliği! Lügatlerimizde geri yok, sadece ileri... Çok değil 60 gün! Bir defa hep beraber rahatımızı bozsak! Daimi bir refaha erebiliriz!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
65 yaşındaki oğlunu genç bi adamla uygunsuz bi şekilde yakalayınca! Drenaj borusuna atmıştı!
65 yaşındaki oğlunu genç bi adamla uygunsuz bi şekilde yakalayınca! Drenaj borusuna atmıştı!
Cinsiyet değiştirmeden önce yaptığı meslek şaşırttı
Cinsiyet değiştirmeden önce yaptığı meslek şaşırttı