Kerimcan Durmaz uçakta kriz çıkardı

Kerimcan Durmaz uçakta kriz çıkardı

Lükse ve markaya düşkünlüğüyle bilinen DJ Kerimcan Durmaz yaklaşık bir ay önce İstanbul-Milano uçağında seyahat ederken bir hostesi zor durumda bırakmış.

Kelebek - 2018-01-13 12:01:14

Çantamı koymam!

Lükse ve markaya düşkünlüğüyle bilinen DJ Kerimcan Durmaz yaklaşık bir ay önce İstanbul-Milano uçağında seyahat ederken bir hostesi zor durumda bırakmış.

 

Hostes, Kerimcan’a uçuş kuralları gereği çantasını kabinin üzerindeki kapaklı dolaba koymasını rica etmiş. 

 

GÖRMÜYOR MUSUN ROLEX'İMİ?

Kerimcan’ın başka bir uçak yolculuğunda da kriz çıkardığını duydum. Bu kez kavga nedeni saatmiş. İki ay önce İstanbul- Almanya uçuşunda hostes servis yaparken yanlışlıkla Kerimcan’ın koluna çarpmış. Kerimcan da hostese, “Koluma nasıl çarparsın? Görmüyor musun, bileğimde Rolex var. Senin kaç maaşın eder” diye kızmış. Gerginlik zor yatıştırılmış.

 

 

Çanta 30 Bin lira

 

 

Saat 120 Bin TL

 

 

GÖNLÜNÜ BÖYLE ALDI

Aslı Enver bir gazetecinin “Hande Erçel’i tanıyor musunuz?” sorusuna şu cevabı vermişti: “Tanımıyorum, kim?”

 

 

Hande Erçel bu açıklamaya bozuldu.

 

 

Bilindiği gibi; Aslı Enver’in sevgilisi Murat Boz ile Hande Erçel’in sevgilisi Murat Dalkılıç yakın arkadaş.

 

 

Aslı, Hande’yi arayıp “Yanlış anlama oldu” demiş ve gönlünü almış. Dörtlü hep birlikte Çubuklu’da yemek yemiş.

 

 

9 DEĞİL 27 MİLYON

Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı, başrolünü Ozan Güven, Zafer Algöz ve Özkan Uğur ile paylaştığı ‘Arif V 216’ ilk üç günde 1 milyon 331 bin 691 kişi tarafından izlenmişti. Gişeye 18 milyon 500 bin lira bırakan filmin, 9 milyon liraya mal olduğu konuşuluyordu.

 

 

Zafer Algöz, Instagram’da bir takipçisinin “Gerçekten 9 milyon mu harcadınız?” sorusuna şu cevabı verdi: “9 değil, 27 milyon.” Cem Yılmaz finali son anda değiştirmiş, bu da 3 milyon lira daha fazla harcamalarına neden olmuş.

 

 

İLK KONUĞU SEZEN AKSU

O Ses Türkiye’nin jüri üyelerinden Yıldız Tilbe, Şubat’ta ‘talkshow’ programına başlıyor. İlk konuğu da 25 yıl küs kaldığı, kısa süre önce barıştığı Sezen Aksu olacak.

 

 

Yıldız Tilbe yeni albümü için de Sezen Aksu’ya şarkı siparişi vermişti. Minik Serçe’nin parçayı 14 Şubat Sevgililer Günü’ne yetiştireceğini Instagram’ında yazmıştı.

 

 

2 SAATLİK EĞLENCEYE 15 BİN LİRA

Amerika-Miami’de yaşayan Süreyya Yalçın ile eşi Ozan Baran, bir ay önce tatil için Türkiye’ye gelmişti. Harcadığı paralar dudak uçuklatan Süreyya Yalçın, geçen akşam Nişantaşı’ndaki Sess Bar’da Cristal Magnum şampanya açtırmış.

 

 

İki saatlik eğlencenin sonunda 5 bin 500 lira hesap gelmiş. Jest yapıp garsonlara da 9 bin 500 bin lira bahşiş veren Süreyya Hanım, geceyi 15 bin lirayla kapatmış.

 

 

Amerika Los Angeles’a dil eğitimi için giden Aleyna Tilki’nin, sosyal medya fenomeni Mustafa Mert Koç ile birlikte olduğu iddia edilmişti.

 

 

Aleyna bu dedikoduyu hemen yalanladı!

 

 

Meğer kendisini şöhrete ulaştıran ve aşk yaşadıkları söylenen Emrah Karaduman, Facetime’dan Aleyna’yı arayarak, “Sana yaptığım şarkıyı vermiyorum. Ortaklık bitti” demiş.İkili kavga etmiş. Aleyna, Emrah’ı ikna etmek için bir saat dil dökmüş.

 

 

Aleyna Tilki ile Mustafa Mert Koç dondurma yerken görüntülenmişti.

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
plastik su deposu istanbul evden eve nakliyat