Bugün

Çerez Politikası

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik Politikası

Bu sitenin tüm hakları saklı tutulmaktadır. Web sitede kullanılan tüm içerikler 5846 sayılı yasa ile koruma altına alınmıştır. Yayınlanan makaleler ve haberler kaynak gösterilerek yayınlanabilmektedir. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazan kişiler sorumlu tutulmaktadır. Tüm harici linkler ayrı bir sayfada yönlendirilmektedir. Yönlendirilen sitelerde ki sorumluluklar ilgili web siteye aittir.

Gizlilik Politikası

https://sondakikaturkey.com/ sitesinde yer alan tüm haklar (Son Dakika Turkey) sitenin markasına aittir. Üyelik sistemi ve web sitenin Son Dakika Turkey Google Play uygulaması söz konusu olduğunda gizlilik politikası web sitesinin tüm kullanıcılarına Son Dakika Turkey sitesi bünyesinde üyelik sistemini aleni olarak okuyucularına ve üyelerine bildirmektedir. Tüm çalışanları da bu sistem üzerinden uygulama olarak kullanmaktadır.

Ana Prensip Ve Güvenlik

Son Dakika Turkey Google Play uygulaması ve Android kullanılan tüm uygulamalarında kullanıcı gizliliğine değer verilmektedir. Kullanıcıların kişisel bilgilerinin gizliliği sağlanmaktadır. Bu nedenle gizlilik politikası oluşturulmaktadır. Cihazlarına Son Dakika Turkey uygulamasını indirilmiş olan tüm okuyucular güvenlik ile ilgili herhangi bir teknoloji ve uygulamaya dahil problemi taahhüt eder. Olası bir saldırıda Son Dakika Turkey Google Play uygulamasında güvenlik açığı olmaması için özen göstermektedir ve diğer taraftan okuyucularına programı edinmeleri için tavsiyede bulunmaktadır.

Bilgi

Son Dakika Turkey Google Play uygulaması Android uygulaması ile edinme anında okuyuculardan kişisel bilgi talep etmektedir. Bu talebin amacı sunulan hizmete kaliteli ve daha çeşitli bir hale dönüştürmektir. Okuyucu profilini takip etmek amacıyla bu talepler gerçekleştirilmektedir. Web sitesi üzerinden paylaşılan bilgiler 3. Şahıs veya kuruluşlar ile asla paylaşılmaz ve bu konuda güvenlik açısından tüm tedbirleri Son Dakika Turkey alınacağı taahhüt edilir. Son Dakika Turkey kişisel bilgilerin gizliliği sağlanır.

Yasal Zorunluluk Oluştuğu Durumda

Web sitesi Google Play uygulaması üzerinden kullanıcı ve kullanıcıların gündelik prensibinin veya yasalara aykırı kullanıldığının tespit edilmesi durumunda gerekli mercilerin de tespit ve inceleme talebi oluşması durumunda üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkını saklı tutar. Uygulamayı edinmiş olan tüm kullanıcılar işlemi sonlandırabilir ve uygulamayı kaldırabilirler. Kişisel bilgiler öngörülen hizmet dışında kullanılmamaktadır. Bu nedenle okuyucularına ve kullanıcılarına kolay edinme, talep edilmediğinde kaldırılması hususunda gerekli kolaylıkları sunmakla yükümlü bir sitedir.

İşlemler

Son Dakika Turkey android servisleri ve Google Play uygulaması ile yayın gönderme, haber sunma, bülten gönderme, bildirimde bulunma, gerekli bir durum oluştuğunda müşteri dostu reklam yayını yapma haklarına sahiptir. Müşteri memnuniyeti sunmak, amaç ve sonuç odaklı yayın oluşturmak ve kimlik ifşa etmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapmak gibi sorumluluklara sahiptir. Veritabanı oluşturma hizmetini toplayan hizmetler sunmaktadır. Son Dakika Turkey yürürlükte olan mevzuat gereğince idari ve resmi makamlara yetkili kişilerin usulüne uygun olarak talep olması halinde kişisel bilgilerini ilgili yetkili makamlarla paylaşmaktadır.

Son Dakika Turkey Google Play uygulaması başka siteler için link verebilmektedir ya da başka siteler üzerinden Son Dakika Turkey'in Google Play uygulamasına bağlantı kurma imkanı sağlanmaktadır. Son Dakika Turkey Google Play uygulaması bu link ve bağlantıların güvenli olup olmaması konusunda yükümlülük almamaktadır. Son Dakika Turkey'in aksi durumlarda kullanıcı uyarısı taahhütü bulunmaktadır.

Bilgi Talebi

Kullanıcılar ve okuyucular Son Dakika Turkey üzerinde kendilerine ait herhangi verilerin hangi amaçla kullanıldığını öğrenebilmek için bilgi talep etme haklarına sahiptirler. Son Dakika Turkey en kısa süre zarfında yasal süreleri geçmeyecek şekilde talep edilen bilgileri vermeyi taahhüt eder. Kullanıcılar, okuyucular gerekli durumlarda bilgi edinmek amacıyla sitenin iletişim bilgileri üzerinden irtibat kurabilirler.