Son Dakika Güncel Haberler ve Spor, Magazin Haberleri
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

AJANLAR SAVAŞI

30
You can skip to video in 7

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: PLUS
21 İzlenme

Açıklama

PAPAZ KAÇMADAN AZ EVVEL
25.ci Bölüm
....AJANLAR SAVAŞI
Suriye savaşı öncesinde mayınlı alanlar temizlenip, kaçış yolları güvence altına alındıktan sonra,TÜRK ordusunu etkisiz olmasa bile tepkisiz hale getirecek olan CIA-MOSSAD ve Fetullahçı, Pkk'lı, islamcı,radikal solcu birbirinden farklı hatta birbirine düşman gruplar ortak bir amaç için bir araya geldi.Ümraniye'de bir gecekonduda el bombası ve kullanım imkanı kalmamış bir sürü hurda silah bulundu.
....Türk ordusunu itibarsızlaştırmak ve sırlarımızı düşmanlara servis etmek üzere Washington-Pensilvanya ortaklığında operasyon başladı.Taraf,Zaman,Bugün,Sabah,Posta,Star,Akşam,Evrensel,Özgür Gündem gibi paçavralar ile Nokta,Aksiyon gibi dergiler pkk militalarını gizli tanık adı altında piyasaya sürdü.Asit kuyularında yakılan masum köylüler,kaçakçılık yaparken kurşuna dizilen garibanlar ve köylülere dışkı yediren asker haberleri 24 SAAT yayınlandı.
....Pkk ile en çetin mücadelenin yaşandığı ve tamda örgütün bitirileceği anda, can suyu verilen haberlerin tamamı Ekrem Dumanlı, Ahmet Altan, Mehmet Altan,Nazlı ılıcak, Nagehan Alçı, Hilal Kaplan,Kurtuluş Tayiz, Melih Altınok, Can Dündar,Engin Ardıç,Mustafa Armağan, Nuriye Akman,Lale Kemal, Amberin Zaman,Yasemin Çongar ,Mümtazer Türköne,Nihal Bengüsu Karaca, Hidayet Karaca ve daha bir sürü besleme aynı anda saldırıya geçti.
....Bizler yerli hainlerle oyalanırken ,yabancılar ise Fener Rum Patrikhanesi önderliğinde toplantılar yapıyordu.Beslenen yerli işbirlikçilerin getirdiği istihbaratlar ile birlikte, elinde asasıyla ermeni,rum papazlar şehir şehir inanç turizmi adı altında ,bangır bangır misyonerlik yapıyordu.Bu pervasızlık öylesine bir boyuta geçti ki ,Fatih'in Trabzon'u feth ettiği tarihte manastır açılıyor, 19 mayısta pontus soykırımı anılıyor, 29 ekimde ermeniler ayin düzenliyordu.Elbette bu sessizlik hayra alamet değildi.
....15 Temmuz öncesinde yerli ve yabancı, özellikle ayrılıkçı kürt, ermeni,rum hareketlerine destek veren insani yardım, düşünce kuruluşu,iş adamı kılıklı ajanlar Büyükada toplantısı yapıyordu.Bir çoğunun Amerika,Almanya ve batı için çalıştığı bilinmesine rağmen her biri tek tek serbest bırakıldı.
....Irak ve Suriye 'de yapılan taktik artık Türkiye'de uygulanıyor. Dikkat ederseniz bu ajanların göz altına alındığı günlerde batı basınından evvel yukarıda adını saydıklarım ve unuttuklarım Türkiye d3vlwtine saldırıya geçtiler.
....Her mahallede rahip Mahmut,papaz Osman,Kardinal Hüseyin, Rahibe Ayşe,Zangoç Ahmet yaratıldı. Artık anormal olarak görülen herşey normal oldu.Papaz.kurban nasıl kesilir diye fetva verirken ,rahip ise orucun faydalarını anlatmaya başladı ekranlarda .Elbette tüm bunlar imam cübbesi giymiş misyonerlere yaptırıldı...
Devam edecek
DENİZ IŞIKCI
11 EYLÜL 2018 SAAT:17:39

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS