Son Dakika Güncel Haberler ve Spor, Magazin Haberleri
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kalk Gidelim 21. Bölüm - Sevda, Seyfo'yu cimciriyor

30
You can skip to video in 7

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: PLUS
49 İzlenme

Açıklama

21. Bölüm Özeti
Şakir gerçekten de Duru’yu kaçırmış mıdır? Muhtar, evdeki tabancasını arayıp bulamayınca Şakir’in bir delilik yapacağını düşünür. Gece vakti Mustafa Ali’yi arayıp kızına mukayyet ol yoksa bizim deli oğlan Duru’yu kaçırabilir diye herkesi ayaklandırır. Evde bir panik havası oluşur.
Nurcan, müştemilattaki odaya yerleştiği için Sevda oldukça keyiflidir. Seyfettin ise bu keyfi süremeyecek kadar streslidir. Babası, Meryem’in yoğurthanesinden gelen yoğurdun kendi sütlerinden olduğunu anlayınca Mustafa Ali’ye de bu durumu anlatmasını ister. Seyfettin ise Mustafa Ali kesin karısına bu durumu yetiştirir ordan da Meryem öğrenir, Sadıkla kurdukları plan bozulur diye kara kara ne yapacağını düşünmektedir. Bu sebeple gece uyuyamayıp dişlerini gıcırdatmaktadır. Sadık’ı Seyfettin’in süt çiftliğinden çıkarken görenler Meryem’e durumu sorar, Meryem işkillenip mevzunun aslını öğrenmeye çalışır.
Badegül, Canberk’in Şakir ve Dudu’ya isteme günü oyun yaptığını öğrenir eve sevenlerin duygularıyla oynadığı için Canberk’e karşı tavrını ortaya koyar. Üstüne üstlük Şakir de Canberk’in spor salonunda kızlarla çekilen fotoğraflarını görüp kızları köye davet eder. Şakir’in bu hamlesiyle Canberk için zor anlar başlamış olur. Seyfettin de Dudu’dan Veli Demir’in formasını alıp giyerek kahvaltıya iner. Amacı, babasının Veli Demir’i, Mustafa Ali’nin ve Duru’nun önceden beri tanıdığını ve bunu kendilerinden sakladığını ortaya çıkarmaktır. Tabi Hacı babasından hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşan Seyfettin şok olur.

#KalkGidelim YouTube kanalına hoş geldin!

Bölümler, klipler, kamera arkası ve daha fazlası için abone olmayı unutma :)

Sosyal Medya Hesaplarımız;
http://facebook.com/kalkgidelimtv
http://twitter.com/kalkgidelimtv
http://instagram.com/kalkgidelimtv

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS